"הגעתי אל תמי בתחילת חודש תשיעי, עם תסמינים של לחץ בחזה וקוצר נשימה גם במנוחה. בנוסף לתחושת לחץ לאורך ההיריון. תמי היתה לבבית, נעימה ושאלה אותי ביסודיות על הרקע הרפואי והתחושות שלי כיום. כבר מהטיפול השני חשתי הקלה משמעותית בתחושת קוצר הנשימה והלחץ בחזה. תמי טפלה בי בבוקר בו ילדתי. מיד לאחר הלידה חזרתי לטיפול שמסייע לי להתמודד פיזית ונפשית עם השינויים שחוויתי לאורך ההיריון, הלידה וכעת עם תינוק חדש במשפחה. תמי נעימה, נדיבה ומקצועית ואני חשה כי התמיכה שלה בי בעזרת השיאצו מסייעת לי רבות"
מיכל מרגוליס יופה, בת 36, הרצליה
הרצליה
"אם יש משהו שקצב החיים לא מאפשר זה לנשום לרווחה, ואם יש משהו שתמי עושה זהה בדיוק זה. בטיפול אצלה הנש(י)מה מקבלתת חשיבות, כמו גם הגוף, שמכיל את עצמו ואותה. כל טיפול מנקה את המערכת כמוו ריסטארט שמנקה דברים שלא נחוצים לה".
עינת, בת 37
תל-אביב
"סבלתי מכאבי גב, כאבי מחזור חזקים ועייפות כללית של הגוף. התחלתי סדרה של טיפולי שיאצו אצל תמי מדי שבוע. תמי הייתה מקסימה, מאד קשובה ומאד נעימה מבחינה אישיותית והמגע שלה מאוד מאוד עזר לי לכאבים שחשתי וכן לעייפות הכללית. הרגשתי איך כל טיפול מחדש את הכוחות שלי לשבוע שאחריו. הרגשתי שתמי מאד קשובה לגוף ולצרכים שלי וידעה למקד את הטיפול במקומות בהם נדרשה יותר תשומת לב בכל פעם. מעבר לכך, תמי העלתה אתת המודעות שלי לכל מה שקשור לאורח חיים בריא יותר, תזונה נכונה, שינה מוקפדת יותר ועוד… ללא ספק בזמן שטופלתי בשיאצו באופן קבוע, הרגשתי טוב יותר, חיונית יותר וסבלתי פחות מכאבים. היום אני מגיעה לתמי כל תקופה על מנת לאזן את הגוף וכמובן שזה פועל גם על הנפש. כשעוברת תקופה ארוכה לא טיפול שיאצו אני מרגישה את זה בכל המערכות. תמי מטפלת בעלת רגישות גבוהה, מדויקת ומקצועית. הטיפולים אצלה מפנקים והמגע העמוק של השיאצו מסייע לשחרר מתחים גופניים ונפשיים. תמי לימדה אותי על החשיבות של לחיות אורח חיים בריא – בתזונה, בשינה טובה ובלתת לגוף טיפול קבוע שמאזן אותו".
רוני, בת 30
תל-אביב

 

 

  • שד' נורדאו 95, תל-אביב
  • הנדיב 71, הרצליה
  • 052-3830828
  • tamibarkai@gmail.com