"הגעתי לתמי אחרי חודשים ארוכים של בעיות שינה שהובילו לתשישות ועצבים. לצד זה היו בעיות נוספות של נעילת לסתות שסחבתי שנים והתגברה בחודשים שלפני הטיפול, והתחלה של סימנים שהנחתי שהם פרה-מנופוזיים. אחרי שיחה ארוכה ונעימה שהקיפה ודייקה מיני סוגיות פיזיולוגיות נערך טיפול - ברובו דיקור וקצת שיאצו.

מיד בעקבות הביקור הראשון, עוד באותו לילה, חזרתי לשינה עמוקה ורציפה. אחרי הביקור השני תופעת נעילת הלסתות ושחיקת השיניים בשינה נפתרה אף היא. מאז אני שבה אל תמי מפעם לפעם לטיפול בבעיות נקודתיות (כאבי פרקים, עניינים גניקולוגיים) ומרגישה אחרי כל סשן שהיא מחזירה אותי למצב חיוני ונינוח. 

 

תמי היא מטפלת קשובה, ההתנהלות והמגע שלה נעימים מאוד. אינני אשת מקצוע בתחום הרפואה הסינית אך להרגשתי יש משהו מאוד רגיש ויצירתי באופן שבו בוחרת את נקודות הטיפול שלה. ובכל מקרה, אני תמיד מרגישה הרבה הרבה יותר טוב אחרי ביקור אצלה, לפעמים השינוי הוא חד משמעי וניכר מיידית ולפעמים לוקח כמה ימים ופתאום אני מבינה שאיזה כאב שסחבתי איתי פשוט נעלם. לפעמים היא משיבה לי אנרגיה שנעלמה ולפעמים הטיפול נותן שקט וריכוז, דברים שעולים בשיחה המקדימה והיא יודעת לווסת בעדינות ובמיומנות באמצעות הטיפול.

מאז הטיפול הראשון אני ממליצה בחום לכל חברותיי, על כל בעיה שהן מעלות, לפגוש את תמי, ואני יודעת שאמשיך להגיע אליה לטיפול ככל שאוכל, אני מרגישה שבהרבה מקרים זו המתנה הכי טובה שאני יכולה לתת לעצמי".  

גליה, תל-אביב

ינואר 2021

"תמי היא קודם כל מטפלת מדהימה עם יכולת הכלה והקשבה אינסופיות, מקצועית מאין כמוה ובעלת ניסיון כל כך עשיר... אבל היא גם הרבה מעבר למטפלת, ואני אומרת את זה, כי נדיר לפגוש מטפלים שהם כל כך השראה - שבזכותם המטופל רוצה להיות מטפל בעצמו. הגעתי אמנם בגלל כאבי בטן שנמשכו חודשים. תמי טיפלה, דקרה ולחצה והכאבים, יש לציין, נעלמו די מהר. בכל פעם הרגשתי שתמי רואה הרבה מעבר לכאב.

לא יודעת מה ראית ואיזה קסם בדיוק עשית שם, אבל משהו זז אצלי בלב ופתאום נהיה מקום לאיזה שינוי שהיה צריך להגיע. תמי, נדיר לפגוש מטפלים שגורמים לך לרצות להיות מטפלת ועוד יותר נדיר שהמטפלים האלה ממשיכים להיות שם לצדך, לעודד ולתמוך כל הדרך. תודה שבכל רגע שהים נהיה קצת סוער אני מוצאת אצלך אדמה יציבה ואיתנה. לא משנה אם המקצוע בחר אותך או את אותו, אין ספק שאני והעולם כולו הרווחנו מכך" 

קרן סמואל-דלאח

תל-אביב