איך הגעתי לכאן?

לפני הרבה שנים סיימתי תואר ראשון ושני בצילום ואמנות. חשבתי שאין שום עיסוק אחר שיכול לענות על הצורך שלי במשמעות ובאפשרות להתמיר רגש לפעולה.

אבל התנסות מקרית בשיעור מחול למדה אותי שהתנועה והנוכחות בגוף מביאות שמחה, עירנות וסקרנות. אז רקדתי, למדתי טאי-צ'י ויוגה, והייתי בתהליך ארוך כמטופלת בעבודה עם נשימה ותנועה, שבמובנים רבים שינה את חיי. ואז הבחנתי ברצון שהתעורר – לחוות את הטיפול גם מהצד השני. 

התחלתי לחפש כיוון מחדש

כשקיבלתי טיפול בשיאצו התאהבתי מיד במגע, בדיוק וברוך המאפיינים אותו. נרשמתי ללימודים וסיימתי ב- 2010, את שלוש השנים של למודי כמטפלת בכירה .

​השלב הבא, שלקח לי זמן רב ושני טיולים בהודו להבין שהוא הדבר הכי מדוייק ונכון לי – היה לימודי רפואה סינית. סיימתי אותם בקיץ 2016, הדיקור וצמחי-המרפא הצטרפו לקליניקה.

בשנים אלה הכרתי גם את מדיטציית הויפאסנה. החכמה והיופי של התרגול מלווים אותי מאז, ואני פעילה ומנחה בעמותת תובנה לויפאסנה. 

הרפואה הסינית, השיאצו והלימוד הבודהיסטי משלימים עבורי זה את זה. השילוב מאפשר לי לקיים בקליניקה יחד עם המטופלות שלי מרחב שיש בו פן פיזי וקונקרטי מאד – טיפול בכאב, אי-נוחות או מחלה – ופן של מבט פנימה אל מה שקורה ברגע הזה ועל הדרכים בהן אנו יכולות להיות טובות יותר אל עצמנו.


איפה אפשר לפגוש אותי? 
 אני עובדת בקליניקה פרטית בתל-אביב ובהרצליה, ומטפלת בשיאצו במרפאת 'מכבי טבעי' בחולון.

ועוד כמה דברים עלי

כותבת בבלוג ים-אדמה, עורכת וכותבת באתר 'סינית – רפואה סינית'. חובבת חתולים ובישול, כותבת שירה ודודה גאה לשני אחיינים.

 

  • לייטהאוס - שד' נורדאו 95, תל-אביב
  • הנדיב 71, הרצליה
  • 052-3830828
  • tamibarkai@gmail.com